Home Showbiz ‘Mos vazhdo më’! ‘Sherr’ mes motrave Vjollca

‘Mos vazhdo më’! ‘Sherr’ mes motrave Vjollca

235
0

Motrat Vjollca janë shpesh kryetema e mediave rozë.
Nuk mungojnë as ‘përplasjet’ e tyre në rrjetet sociale dhe shkak për këto bëhet motra e tyre e madhe Lira.

Ajo ka festuar ditëlindjen dhe këtë herë është gjendur afër Marinës.

‘Edhe i thashe 100 here mos me perqafo se behet Luana xheloze, po skisha c’beja, me mbante me force.’ Shkruan Marina në foton krah të motrës.

‘Degjo ca po te them, do ta publikoj biseden e plote nese vazhdon!!!’ i kthehet Luana.

‘ahahahahahahahhahahha po me shqetesove me, do te bej block. Cpo te bej une e shkreta nuk e kuptoj, hej zot’ vazhdon biseda mes motrave.

Marina dhe Luana Vjollca nuk janë parë bashkë që prej verës.

 

Motrat Vjollca janë shpesh kryetema e mediave rozë.
Nuk mungojnë as ‘përplasjet’ e tyre në rrjetet sociale dhe shkak për këto bëhet motra e tyre e madhe Lira.

Ajo ka festuar ditëlindjen dhe këtë herë është gjendur afër Marinës.

‘Edhe i thashe 100 here mos me perqafo se behet Luana xheloze, po skisha c’beja, me mbante me force.’ Shkruan Marina në foton krah të motrës.

‘Degjo ca po te them, do ta publikoj biseden e plote nese vazhdon!!!’ i kthehet Luana.

‘ahahahahahahahhahahha po me shqetesove me, do te bej block. Cpo te bej une e shkreta nuk e kuptoj, hej zot’ vazhdon biseda mes motrave.

Marina dhe Luana Vjollca nuk janë parë bashkë që prej verës.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit