Home Showbiz Bashkëshortja ka ditëlindjen, Ardit Gjebrea bën urimin unik

Bashkëshortja ka ditëlindjen, Ardit Gjebrea bën urimin unik

221
0

Ditën e sotme bashkëshortja e prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, feston ditëlindjen.

Me rastin e ditës së lindjes së nënës së dy fëmijëve të tij, Arditi ka bërë një urim vërtetë unik për Anilën.

Teksa ka publikuar një fotografi të saj me vajzën e tyre Ana, Arditi shkruan “Urime ditëlindjen fati im”.

Vazhdimisht moderatori e ka cilësuar të shoqen si krahun e tij të djathtë, dhe shtyllën e shtëpisë.

Familja Gjebrea duket mjaft e bashkuar pavarësisht kalimit të viteve dhe dy fëmijëve, duke u shfaqur shumë të lidhur me njeri tjetrin.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit