Home Showbiz Vrasja në bllok, flet për herë të parë Elvana: E dërrmuar dhe

Vrasja në bllok, flet për herë të parë Elvana: E dërrmuar dhe

211
0

Këngëtarja Elvana Gjata ka reaguar për herë të parë në rrjetin social Instagram pas ngjarjes tragjike që ndodhi në zonën e ish-Bllokut ku emri i saj u lakua shumë. Elvana vendosi që të largohej nga Shqipëria dhe të mos kishte asnjë reagim për sqarimin e situatës.

“Nuk e kam aspak te lehte kete moment, por e kuptoj qe me duhet ti them dy fjale, pasi u detyrohem shume te gjithe atyre qe cdo dite me kane shkruar duke me pyetur per shendetin, e duke me ofruar mbeshtetjen e tyre… kolege, miq, te aferm, dhe sigurisht ata qe kurre nuk me kane braktisur e kurre nuk kane reshtur me dashurine e tyre ndaj meje dhe muzikes time, fansat e mi.

Po… kam kaluar nje periudhe shume te veshtire… fizikisht dhe moralisht… e derrmuar dhe e vrare nga fjale, fjale,fjale… edhe me shume se sa une ne kete moment mund te shpreh me fjale…

Kurre ne jeten time si kam dashur keq askujt…ajo qe kam dashur gjithmone eshte te shoh vec lumturi, kudo ku kemi qene bashke, ne cdo koncert e cdo video qe ju keni publikuar me kenget e mia.
Nuk e kam aspak te lehte, por ju kam ju… e do vazhdoj te bej ate per te cilen me keni dhuruar kaq shume dashuri ne me shume se 10 vjet e pa te cilen nuk di a mund te jetoj… ————“, shkruan Elvana.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit