Home Showbiz Dua Lipa mahnitëse në premierën e Alita: Battle Angel

Dua Lipa mahnitëse në premierën e Alita: Battle Angel

242
0

Dua Lipa ka shkëlqyer në tapetin e kuq të premierës së Alita: Battle Angel në Londër. Ylli i muzikës pop u shfaq përkrah të dashurit të saj Isaac Carew  dhe prindërve, Anesa e Dukagjin Lipa.

Të gjithë sytë ishin drejt këngëtares e cila zgjodhi një fustan transparent për mbrëmjen e madhe.

Dua realizoi këngën zanore të filmit, ‘Swan Song’, që rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm për të me 9.2 milionë klikime në YouTube për 2 javë.

Alita: Battle Angel do jepet në kinema në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt.

Dua Lipa ka shkëlqyer në tapetin e kuq të premierës së Alita: Battle Angel në Londër. Ylli i muzikës pop u shfaq përkrah të dashurit të saj Isaac Carew  dhe prindërve, Anesa e Dukagjin Lipa.

Të gjithë sytë ishin drejt këngëtares e cila zgjodhi një fustan transparent për mbrëmjen e madhe.

Dua realizoi këngën zanore të filmit, ‘Swan Song’, që rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm për të me 9.2 milionë klikime në YouTube për 2 javë.

Alita: Battle Angel do jepet në kinema në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit