Home Sport City mund me lehtësi Arsenalin, Aguero shkëlqen me tripletë

City mund me lehtësi Arsenalin, Aguero shkëlqen me tripletë

214
0

letë të Agueros. Argjentinasi shënoi golin e dytë më të shpejtë të këtij sezoni të Premier League, duke shënuar vetëm pas 50 sekondash.

Arsenal kundërpërgjigjet menjëherë me Koscielny, por Aguero shënon edhe dy të tjerë, një përpara dhe një pas pushimit duke kompletuar tripletën e tij.

Kjo është tripleta e 10-të në Premier League për su

letë të Agueros. Argjentinasi shënoi golin e dytë më të shpejtë të këtij sezoni të Premier League, duke shënuar vetëm pas 50 sekondash.

Arsenal kundërpërgjigjet menjëherë me Koscielny, por Aguero shënon edhe dy të tjerë, një përpara dhe një pas pushimit duke kompletuar tripletën e tij.

Kjo është tripleta e 10-të në Premier League për su

letë të Agueros. Argjentinasi shënoi golin e dytë më të shpejtë të këtij sezoni të Premier League, duke shënuar vetëm pas 50 sekondash.

Arsenal kundërpërgjigjet menjëherë me Koscielny, por Aguero shënon edhe dy të tjerë, një përpara dhe një pas pushimit duke kompletuar tripletën e tij.

Kjo është tripleta e 10-të në Premier League për su

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit