Home Sport Interi “kinez” turpërohet nga Bologna në “San Siro

Interi “kinez” turpërohet nga Bologna në “San Siro

194
0

dur 1-0 nga Bologna, që ka rrëmbyer suksesin e tretë në këtë sezon.

Pas disa pritjeve të shkëlqyera të portierit Handanovic, në minutën e 32-të, Santander do ta dërgonte sferën në rrjetë me një goditje të bukur me kokë. Zikaltrit tentuan me të gjitha kushtet për të gjetur golin e barazimit, por Skorupski bëri disa ndërhyrje fantastike.

Icardi dhe Ranocchia humbën mundësi shumë të mira në minutat e fundit. Interi pëson humbjen e dytë radhazi, ndërkohë që në ende nuk ka shijuar golin e parë këtë vit. Zikaltrit mbeten në vendin e tretë me 40 pikë, 11 më pak se Napoli.

dur 1-0 nga Bologna, që ka rrëmbyer suksesin e tretë në këtë sezon.

Pas disa pritjeve të shkëlqyera të portierit Handanovic, në minutën e 32-të, Santander do ta dërgonte sferën në rrjetë me një goditje të bukur me kokë. Zikaltrit tentuan me të gjitha kushtet për të gjetur golin e barazimit, por Skorupski bëri disa ndërhyrje fantastike.

Icardi dhe Ranocchia humbën mundësi shumë të mira në minutat e fundit. Interi pëson humbjen e dytë radhazi, ndërkohë që në ende nuk ka shijuar golin e parë këtë vit. Zikaltrit mbeten në vendin e tretë me 40 pikë, 11 më pak se Napoli.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit