Home Politike Boçi për Ramën: Edukatori që s’la fjalor gjenital pa përdorur

Boçi për Ramën: Edukatori që s’la fjalor gjenital pa përdorur

296
0

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka ironizuar paketën antishpifje të paralajmëruar nga krueministri Edi Rama që e quan edukator dhe timonier.

Në një status në “Facebook”, Boçi kujton drogat që shiten nëpër shkolla, mbylljen e shkollave, mbylljen e degëve të eduktimit në universitetet publike etj.

Deputeti i PD duke iu drejtuar Ramës thotë se edukimi i vërtetë nis kur ti të largohesh nga aty ku shet mend e çedukon.

STATUSI I LUÇIANO BOÇIT
EDUKATORI I MADH
Ky “timonieri i madh” që s’ka lënë fjalor gjenital pa përdor ndaj njerëzve, do na padiska deri dhe faqet digjitale nëse na e shajnë.
Po na del tani si “edukatori i madh”.
Bukur fort!
Madje do na ngrika dhe FONDIN E EDUKIMIT me paratë që do fitojë nga gjyqet politike.
Ky që s’la drogë pa i mësuar e futur të rinjve shqiptarë në shkolla, deri

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit