Home Webtv Gjesti i turp...

Gjesti i turpshëm i Ramës, u drejton gishtin e mesit të rinjve në Shkodër

50
0

Kryeministri Edi Rama ka bërë një gjest jo normal gjatë vizitës së tij në Shkodër. Kryeministri u ka treguar gishtin e mesit një grupi të rinjsh që ishin mbledhur për të parë nga afër.

Para se të futej në mjetin e tij, Rama ka parë nga të rinjtë dhe i ka drejtuar gishtin e mesit, edhe pse këta të fundit i kanë kërkuar që t’i përshëndesë me dorë. “Na e ban me dorë,”-dëgjohen teksa thonë të rinjtë në video, ndërsa vetëm pak çaste më vonë, numri një i maxhorancës i ofendon.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga WebTV

Më shumë nga WebTV

Lajmet e Fundit

Te Fundit