Home Webtv Kryemadhi: So...

Kryemadhi: Socialistët votojnë LSI sepse janë bashkuar vlerat e të majtës

12
0

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë një takimi madhështor me banorët në njësinë nr.8 në Tiranë, ndër të tjera u shpreh se “Socialistët votojnë LSI sepse këtu janë bashkuar vlerat e të majtës shqiptare dhe ëndrrat e fëmijëve të shqiptarëve. LSI është forca e bashkimit të gjithë shqiptarëve”.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga WebTV

Më shumë nga WebTV

Lajmet e Fundit

Te Fundit