Home Webtv Video për të ...

Video për të mos u humbur. E moshuara, Plarent Ndrecës: Po ik me gjithë Ramën

11
0

Një e moshur në Tiranë është përballur në rrugët e lagjes me kandidatin e PS Plarent Ndreca dhe stafin e tij të fushatës, duke i qarë hallin e saj me pensionin e ulët, i cili është rritur vetëm 2 mijë lekë të vjetra.

Kandidati i PS po mundohej të manipulonte hallin e vërtetë të të moshuarës, duke sygjestionuar përgjigjgen e saj, me pyetjen a beson te PS? Por përgjigjja e të moshuarës e lë me gishtë në gojë Ndrecën, pasi ajo e përbuz Partinë Socialiste dhe Ramën, duke thënë ‘po ik me gjithë PS dhe Edi Rama’.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga WebTV

Më shumë nga WebTV

Lajmet e Fundit

Te Fundit