Home Webtv Të rinjtë sur...

Të rinjtë surprizë Monika Kryemadhit për ditëlindje

24
0

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është surprizuar ditën e sotme nga të rinjtë e LRI me rastin e ditëlindjes së saj.

Ata i kishin përgatitur një tortë me hartën e Shqipërisë dhe në krye kishte qirinjtë, ndërkohë që nuk munguan as tupanët apo bandelora falenderuese në të cilën shkruhej:

“Me ty, drejt fitores madhështore”.

Kryemadhi ka festuar ditëlindjen e saj të 47-ë.

Lajmet Kryesore

MË TË LEXUARAT

Më shumë nga WebTV

Më shumë nga WebTV

Lajmet e Fundit

Te Fundit