Kronike

Home Kronike
Policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë dhënë detaje në lidhje me operacionin “Rruga e Gabuar”, ku në pranga janë vënë 32 perso...
Një supermarket pranë Zogut të Zi në kryeqytet ka rënë pre e një grabitje mëngjesin e sotëm. Mësohet se grabitja ka ndodhu...
Pamje të frikshme vijnë nga qyteti i Shkodrës. Deputeti Bardh Spahia ka denoncuar gjendjen mizerabël në të cilën ndodhen g...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat