Kronike

Home Kronike

Megaoperacioni me 32 të arrestuar, Policia e Shtetit jep detajet

Policia e Shtetit dhe Prokuroria kanë dhënë detaje në lidhje me operacionin “Rruga e Gabuar”, ku në pranga janë vënë 32 persona, mes tyre...

LAJM I FUNDIT/ Grabitet një supermarket pranë “Zogut të Zi”

Një supermarket pranë Zogut të Zi në kryeqytet ka rënë pre e një grabitje mëngjesin e sotëm. Mësohet se grabitja ka ndodhur rreth orës 04:00...

FOTO-denoncimi nga Shkodra/ Studentët e “Mesjetës”

Pamje të frikshme vijnë nga qyteti i Shkodrës. Deputeti Bardh Spahia ka denoncuar gjendjen mizerabël në të cilën ndodhen godinat e studentëve në qytetin e...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat