Kryesore

Home Kryesore
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, këtë të enjte është takuar me banorët dhe bizneset në Kombinat. Nga aty ka h...
Komisioni i Jashtëm i Parlamentit Europian (AFET) miratoi sot raportin  për progresin e Shqipërisë në rrugën drejt Bashkimit ...
Edhe në 24 orët e fundit betejën me Covid-19 nuk e kanë fituar 20 pacientë të prekur nga virusi vdekjeprurës. Në njoftimin e ...
Vijojnë lëkundjet e tërmetit në Greqi ku më herët gjatë ditës së djeshme u regjistrua një tërmet me magnitutë 6.3 të shkallës...
-Tre ditë pas vizitës së Edi Ramës në Bruksel, Komisioni i Jashtëm i Parlamentit Europian miratoi dje rezolutën që hedh posht...
Presidentit të Republikës ka dalë me një qëndrim publik pas verifikimeve të kryera mbi projektin e segmentit rrugor “mbikalim...
Nëse thirrja e qytetarit për kreun e PD do të ishte bërë në Kukës, Tropojë, Memaliaj apo Shkodër, bastione historike të së dj...
Banorët e ‘Bulevardit të ri’, kanë dalë sërish në protestë ditën e sotme ku kërkojnë që të shpronësohen sipas ligjit. Ata ...
Një familje me tre anëtarë nga Zeta e Malit të Zi dhe një djalë nga Podgorica u mbytën sot në liqenin e Shkodrës, kur stuhia ...
Një ndër problemet më të hasura kohët e fundit janë grabitjet, që vijnë e shtohen. Një ngjarje e tillë ka ndodhur në fshat...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat