Politike

Home Politike

Boçi për Ramën: Edukatori që s’la fjalor gjenital pa përdorur

Deputeti demokrat Luçiano Boçi ka ironizuar paketën antishpifje të paralajmëruar nga krueministri Edi Rama që e quan edukator dhe timonier. Në një status në “Facebook”,...

Rama takon Presidentin Macron, pritet vizita e tij në Tiranë

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar se shumë shpejt do të zhvillojë në Tiranë një takim me Presidentin francez Emanuel Macron. Kryeministri Rama ka publikuar një...

Ylli Manjani: As Erdogan nuk ka paketë anti-shpifje si Rama

OCD (Obsesive Compulsory Disorder) e fjalës së lirë, mund të quhet urdhëri më i fundit i Kryeministrit. Urdhëri i tij për të mbyllur gojën kritikës...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat