Showbiz

Home Showbiz

Zilia e mikes është më e keqe se sa urrejtja e armikes

fundit, askush nuk e pranon. Dikush gjithashtu është përpjekur t’i japë asaj një vlerë pozitive, duke e lidhur me teoritë pseudo-ekonomike dhe duke harruar se...

Vrasja në bllok, flet për herë të parë Elvana: E dërrmuar dhe

Këngëtarja Elvana Gjata ka reaguar për herë të parë në rrjetin social Instagram pas ngjarjes tragjike që ndodhi në zonën e ish-Bllokut ku emri...

Bashkëshortja ka ditëlindjen, Ardit Gjebrea bën urimin unik

Ditën e sotme bashkëshortja e prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea, feston ditëlindjen. Me rastin e ditës së lindjes së nënës së dy fëmijëve të tij,...

‘Mos vazhdo më’! ‘Sherr’ mes motrave Vjollca

Motrat Vjollca janë shpesh kryetema e mediave rozë. Nuk mungojnë as ‘përplasjet’ e tyre në rrjetet sociale dhe shkak për këto bëhet motra e tyre...

Flori i punon rreng këngëtarit të njohur Ylli Limanit

Këngëtari Flori Mumajesi është një ndër këngëtaret më të ndjekur në rrjetin social Instagram duke qënë i tillë ai ndan me ndjekësit e tij...

Shpërthen keq Çiljeta pas lajmit për ndarjen nga Alban Hoxha

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është shumë e komentuar në media jo vetëm si këngëtare por dhe për jetën e sja private. Ajo është përfolur...

Habit Flaka Krelani: Prisja princin por më erdhi vetëm kali

Po përsa i përket jetës private këngëtarja gjithmonë ka qënë hermetike. E ftuar së fundmi në emisionin e mëngjësit ‘Wake up’ këngëtarja, krahas projekteve që...

Së shpejti nënë, Elita Rudi bën gjestin e bukur për fëmijën

Elita Rudi dhe reperi Gjiko shumë shpejt do të bëhen prindër. Elita, mamaja e ardhshme e showbiz-it shqiptar është duke shijuar ditët e fundit...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat