Webtv

Home Webtv
Një mesazh të fortë kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka edhe për gratë shqiptare. Përmes një videospoti të publikuar në facebook,...
Një e moshur në Tiranë është përballur në rrugët e lagjes me kandidatin e PS Plarent Ndreca dhe stafin e tij të fushatës, duk...
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë një takimi madhështor me banorët në njësinë nr.8 në Tiranë, ndër të tjera u shpreh...
Kryeministri Edi Rama, këtë të premte ndodhet në qarkun e Beratit, ku ka inspektuar nga afër rindërtimin e rrugës Roskovec-Po...
Presidenti Ilir Meta deklaroi në një intervistë për ABC News se standardet e zgjedhjeve janë më të rëndësishëm sesa rezultati...
Kreu i shtetit, Ilir Meta deklaroi sot se ish-kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani do të përgjigjet për ...
Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho ka publikuar videon e kryeministri Edi Rama dje në Shkodër, ku i bën thirrje biznesit të mar...
Kryeministri Edi Rama ka bërë një gjest jo normal gjatë vizitës së tij në Shkodër. Kryeministri u ka treguar gishtin e mesit ...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat