Webtv

Home Webtv
Kryeministri Edi Rama ka bërë një gjest jo normal gjatë vizitës së tij në Shkodër. Kryeministri u ka treguar gishtin e mesit ...
Ky është një nga ato raste kur i përulem sinqeritetit të Kryeministrit, sepse jam vetë dëshmitar se si e bën tërmetin shoku D...
Presidenti Ilir Meta është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV. I pyetur nga moderatorit Peka në...
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është surprizuar ditën e sotme nga të rinjtë e LRI me rastin e ditëlindjes së saj. At...
Drejtuesi i Partisë Socialiste në qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri, ka publikuar spotin e ri elektoral. Videon e këtij spoti ...
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë një takimi madhështor me banorët në njësinë nr.8 në Tiranë, ndër të tjera u shpreh...
Një mesazh të fortë kreu i PD-së, Lulzim Basha e ka edhe për gratë shqiptare. Përmes një videospoti të publikuar në facebook,...
Një e moshur në Tiranë është përballur në rrugët e lagjes me kandidatin e PS Plarent Ndreca dhe stafin e tij të fushatës, duk...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat