Webtv

Home Webtv
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi është surprizuar ditën e sotme nga të rinjtë e LRI me rastin e ditëlindjes së saj. At...
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë një takimi madhështor me banorët në njësinë nr.8 në Tiranë, ndër të tjera u shpreh...
Kreu i shtetit, Ilir Meta deklaroi sot se ish-kreu i Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvorani do të përgjigjet për ...
Ky është një nga ato raste kur i përulem sinqeritetit të Kryeministrit, sepse jam vetë dëshmitar se si e bën tërmetin shoku D...
Presidenti Ilir Meta është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV. I pyetur nga moderatorit Peka në...
Një e moshur në Tiranë është përballur në rrugët e lagjes me kandidatin e PS Plarent Ndreca dhe stafin e tij të fushatës, duk...
Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho ka publikuar videon e kryeministri Edi Rama dje në Shkodër, ku i bën thirrje biznesit të mar...
Presidenti Ilir Meta deklaroi në një intervistë për ABC News se standardet e zgjedhjeve janë më të rëndësishëm sesa rezultati...

Lajmet Kryesore

Më të lexuarat